POTRAVINY & BISTRODOBRÉ S DOBRÝM

FrancúZske a talianske delikatesyPre Milovníkovzdravej a stredomorskej kuchyňe

Ratatouille, polievky z homára, langúst a rýb, olivy, olivový olej, balzamikové octy, cestoviny, omáčky k cestovinám,  pesto, lekváre, teriny,  bruschetty, fois gras, gaštanový krém, slaný karamel...

VYNIKAJÚCE VÍNA A SYRY
PRE ZNALCOV

Máme veľký výber syrov z francúzska a holandska.  Ponúkame Vám to najlepšie zo sveta syrov. Nájdete u nás preslávený francúzsky  Comte Rouge alebo jeho nemenej  slávneho bratranca syr Abondance. Máme syry kozie i ovčie. Sezónne v ponuke mávame i slovenské syry priamo zo salaša. Ponúkneme Vám vynikajúce talianske prosecco ale i výber z produkcie slovenských vinárov  za  priaznivé ceny.

BIO A BEZLEPKOVÉ PRODUKTY
Pre vaše zdravie

Veľká časť našich produktov sú prvotriedne výrobky bez konzervantov a farbív v obaloch zo skla. Mnohé priamo v certifikovanej  BIO kvalite.  Zeleninové omáčky, lekváre, snacky,  nakladaná zelenina, sladkosti ale i napr. prosecco. Taktiež ponúkame produkty bezlepkové (bez gluténu) ako napr.  viacero druhov cestovín či piškóty.

Darčekové balenia a koše
Pre radosť blízkym

Hľadáte netradičný darček? Všetky u nás zakúpené výrobky Vám radi darčekovo zabalíme.  Získate tak hodnotný a unikátny dar pre svojich blízkych.  Môžte ich tak obdariť tradičným darčekovým košom, dobrým vínom v darčekovom balení, prípadne krásnym darčekovým boxom plným vyberaných dobrôt.  Ideálna možnosť aj pre firmy ako obdarovať svojich zamestnancov či obchodných partnerov.